Zmrzlina

tocena zmrzlina modrinka

Točená zmrzlina:

Připravujeme pro Vás točené zmrzliny té nejvyšší kvality od předních a zákazníky ověřených českých a italských výrobců.

Druhy točených zmrzlin:

  • točená smetanová, sytá, lahodná, krémová zmrzlina s výbornou texturou a obsahem mléka ( např. tradiční Vanilka nejen - Zmrzlina Opočno )
  • točená ovocná zmrzlina „Sorbet“ obsahuje podíl skutečného sušeného ovoce čímž má jemnější a výraznou chuť. Neobsahuje mléko.
  • Točená vodová zmrzlina s vynikající krémovitostí, jemností a lehkou texturou bez mléka

Nabízíme tyto příchutě:

Smetanové zmrzliny:

Vanilka, Čokoláda, Pistácie, Jahoda, Jogurt, Tvaroh, Smetanová, Meruňka, Višeň, Pařížský krém, Lískový oříšek, Karamel, Kokos, Nugát, Brusel, Meruňka, Jahoda, Lesní jahoda, Višeň, Ananas, Banán, Černý rybíz, Citron, Pomeranč, Ostružina, Zelené jablko, Mango, Limetka, Malina, Borůvka, Kaktus, Italská káva bez kofeinu, Bombardino a další.

Vodové točené zmrzliny:

Pomeranč, Jahoda, Černý rybíz, Červený meloun, Hruška, Zelený meloun

Sorbet – ovocné zmrzliny mimořádné kvality, bez mléka a tuků. Zmrzlina má vysoký obsah ovocné složky a svěží chuť
Jahoda, Malina, Černý rybíz, Červený meloun, Mandarinka, Banán, Růžový grep, Višeň, Třešeň , Okurka, Meruňka, Aloe Vera a další


Dbáme na kvalitu, chuť, hygienu a především na spokojenost našich zákazníků. Jsme pyšní na naši výrobnu se špičkovými italskými stroji Carpigiani a Gelmatic, na kterých je radost pracovat.
Nabízíme našim zákazníkům velké množství možností volby kornoutků (klasické, vaflové, bezlepkové) možnost posypů na zmrzlinu (lentilky, kitkat, oříšky) a jiného sortimentu.